Yıllık Destek Üyeliği - YDU

 

Yıllık destek üyeliği antlaşması yapın. Sorunlara değil işinize odaklanın!

 

Değerli Müşterimiz,

 

Biz yazılımlarımızı ilk satın aldığınızda 1 (bir) yıllık destek garantisi ile lisanslıyoruz ve gerekli hizmetleri bu bir yıl içerisinde ücretsiz olarak sağlıyoruz. Zaman içerisinde virüs, kötü amaçlı yazılım, elektrik sorunları, donanım sorunları, bilgisayarda yapılacak değişiklikler, network, modem ve ağ bağlantılarının bozulması vb. birçok nedenden dolayı yazılımlar çalışamaz hale gelebiliyor ve destek hizmetleri gerekebiliyor. Ancak bu tip problemler yaşandığında ve istenecek hizmet talepleri zamanında karşılanmayınca, memnun olmayan ve devamlı şikayet eden, mutsuz müşteriler oluşuyor ne yazık ki.

 

Sonuç olarak; satıştan elde edilen karla ömür boyu hizmetlerin sürdürülmesi mümkün olamayacağından ve destek hizmetlerinin sağlıklı ve kesintisiz devam etmesi için garanti süresi bitiminde Yıllık Destek Üyeliği - YDU yenilenmelidir.

 

Not: berWorks Lite paket ücretsiz kullanımı halinde uzaktan erişimle ilk kurulum desteği haricindeki tüm hizmetler için Yıllık Destek Üyeliği - YDU aktif edilmelidir.

 

 

 

 

Memnun Müşteri;

Yıllık Destek Üyeliği antlaşması yapan, hizmetleri zamanında ve tam olarak alan, sorunlara değil işine odaklanan. 

 

Memnun Olmayan Müşteri;

Yıllık Destek Üyeliği antlaşması yapmayan, hizmet alamayınca memnun olmayan, sürekli şikayet eden, işine değil sorunlara odaklanan.

 

siz hangisi olmak istersiniz?

 

Lütfen siz de aşağıdaki linkten yıllık destek üyeliği sözleşmesini indirip doldurun ve destek@berworks.com adresine pdf formatında gönderin.

 

 

 

 Yıllık Destek Üyeliği Sözleşmesini bilgisayarınıza indirin

 

 


Yıllık Destek Üyeliği - YDU hakkındaki sorularınız için;

E-posta yazabilir, whatsapp mesajı gönderebilir veya bizi arayabilirsiniz. (0 538 631 54 80)